1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Stalo tenisas

Mylinčius stalo tenisą kviečiame prisijungti prie Riešės stalo teniso klubo bendruomenės.

Treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 18:30 iki 20:00 val., Riešės gimnazijoje.

Kontaktai: Vytautas, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel. +370 687 41664

Solo latino

Skambinimas gitara

Kalanetika

BasosRasos - bendruomenės boutique

Pastaruoju metu link mūsų vis atskrieja žinia, kad ne visi žino, kas per verslas tos Basos Rasos, kokia šios parduotuvės paskirtis ir varomoji idėja. Tad norim jums prisistatyt. 

BasosRasos - bendruomenės boutique - tai dviejų klasiokų mamų idėja, gimusi ankstų vasaros rytą begeriant kavą terasoje. Abi buvome išėjusios iš samdomų darbų, abi svajojome apie nuosavą verslą ir labai labai bijojome. Vieną ką tikrai aiškiai žinojome, kad tai nebus vien naudos sau siekianti veikla, kad mes kažkam padėsim. Taip žodis po žodžio, idėja po idėjos, prisiminusios Trys seserys ir Happimess labdaros parduotuvė veiklas, puikiai žinodamos, kokie socialiai aktyvūs yra riešiečiai ir aplinkinių gyvenviečių žmonės, išgryninome Basų Rasų parduotuvės idėją. Parduotuvės, į kurią aplinkinių gyvenviečių žmonės dovanai arba simbolinio komiso pagrindais atneš rūbus ir daiktus, o pelnas atiteks vietos socialiai remtiniems vaikams. Pačios žinodamos, kaip nedrąsu pradėti savo verslą, pagalvojome apie rankdarbius gaminančias moteris, kurios turi auksines rankas, moka padaryti nuostabius dalykus, tačiau nedrįsta, o gal kartais ir nežino kaip juos išviešinti. Todėl nutarėme, kad palaikysime jas ir kviesime savo rankdarbius atnešti į Basas Rasas. Nežinom ar tai buvo atsitiktinumas ar likimas, prekybos centras "Link Molėtų" turėjo laisvas patalpas, o vadovai patikėjo mūsų idėja. Dar bemeistraudamos rūbų kabyklas ir bedažydamos ciklameno spalva stalą, pradėjome ieškoti vaikų, kuriems galėsime padėti. Taip susipažinom su Riešės bendruomenės socialine grupe ir pasinėrėme į socialinę veiklą. Šiandien iš savo veiklos pelno remiame jau antrą vaiką. Mums tai daug ir žinome, kad tai nepabaiga.

Ar darėme klaidų? Tai žinoma :D Kažkuriuo metu susivokėme, kad tapome komiso parduotuve rūbus atnešantiems žmonėms ir mūsų pelnas, skirtas vaikams paremti, yra juokingai mažas. Dabar garsiai sakom, kad Basos Rasos gyvuoja tam, kad padėtų vaikams ir drąsiau paprašome atneštą rūbą mums padovanoti.

Šiandien dienai, viena iš rasų kelia sparnus ir pradeda kurti naują gyvenimą už Atlanto, o į Basų Rasų gretas įsilieja nuostabi, didelės širdies savininkė Renata, kuriai labai svarbu, kad šis socialinis projektas gyvuotų.

Paprastai tokie prisistatymai užbaigiami padėkomis :D Ir mes iš tiesų esame labai dėkingos. Visų pirma, labai dėkingos savo vyrams, kurie mus visaip kaip palaiko ir leidžia žaisti parduotuvę, dar esame dėkingos patalpų šeimininkams, kad patikėjo mumis ir mūsų idėja bei įsileido į centrą. Labai dėkingos Riešės socialinei grupei, kuri įtraukė į savo gretas ir projektus. O labiausiai dėkingos mūsų klientams - tiems, kurie dovanoja savo rūbą ir dar labiau tiems, kurie jį nuperka. Nes tada mes galime padėti vaikams :)

Dziudo - sambo, "Mažųjų sporto" užsiėmimai

www.tapkcempionu.lt

RIEŠĖS GRUPIŲ UŽSIĖMIMAI

Dziudo-sambo užsiėmimai vyks:

pirmadieniais ir penktadieniais

15:00-16:00 

16:05-17:05

17:15-18:15 (darželinukai)

"Mažųjų sportas" 2,5-4 metų sportininkams 

pirmadieniais 18:25-19:10 (pirmas užsiėmimas spalio 1d.)

Adresas: Beržų g. 2A, Riešės gimnazijos, aktų salėje

Registracija: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Yamaha muzikos mokykla Riešėje

Fortepijono ir saksofono pamokos

Futbolo treniruotės

Riešės sporto klubo tvarkaraštis

Sveikatinimo programa su Nirvana fitness

Taip praleidome visą vasarą:) O dabar ruduo šaukia Tave sportuoti sveikai ir sąmoningai! 

Riešėje turime puikią sporto salę, tad naujus narius kviečiame mankštintis sveikai ir įdomiai, ugdant vidinę darną ir ramybę. 

Neatidėliok ir registuokis dabar: https://goo.gl/G8zC1e

Daugiau apie treniruotes:

Nirvana fitness treniruotė susideda iš kalanetikos, jogos, pilates bei kvėpavimo pratimų, teta bangų dažnio ir mindfulness relaksacijos.

Treniruotė ne tik stiprina vidinius/išorinius raumenis, bet ir stimuliuoja vidaus organų veiklą, aprūpindama juos deguonimi. Taisyklingai judant ir kvėpuojant keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje. Relaksacijos metu išeina daugelį metų kaupęsis stresas, o sveikas judėjimas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą. Šios mankštos suteikia energijos ir žvalumo, o svarbiausia – gyvybinės energijos per proto, dvasios ir kūno integraciją. 

8 mėnesio treniruotės - 40 eur., 1 kartas - 7 eur.

Tel. pasiteiravimui: 8 685 25563 (el.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , WhatsApp, MSNG, FB - Nida Matiukienė)

Vertybių žodžiais neperteiksi, jos - įkūnytos mumyse. Sportuok ir džiaukis, patirk vidinę ramybę ir laisvę, brangink ir ugdyk savo sveikatą drauge su mumis!

Tapkite Riešės bendruomenės nariu!

Registruokitės, jei norite tapti Riešės bendruomenės nariu!

REGISTRACIJOS FORMA

Plačiau...

Artimiausi renginiai

Gruodis 2023
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.