1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Kieto riešutėlio patalpos
Kieto riešutėlio patalpos

Kieto riešutėlio patalpos

Previous
Next

Laikas pasirūpinti dovanomis!

Kas gali būti mieliau ir brangiau už savo rankomis pagamintą dovaną brangiems ir artimiems žmonėms? Siūlome apie dovanas pradėti galvoti jau dabar ir patikėkite, dar visai ne anksti!

“Dovanų fabrikas” siūlo daugiau nei 30 įvairių kūrybinių veiklų vaikams, jaunimui bei suaugusiems, kurių metu pasigaminsite įvairiausių gaminių – nuo papuošalų iki kosmetikos, nuo žvakių iki japoniškų puokščių. Be to, turite galimybę išmokti gaminti sushi, papuošti šventinį stalą, šiais metais siūlome ir daugybę įvairiausių kalėdinių papuošimų ir eglutės žaisliukų gamybos būdų.

Suaugusiems ir įmonėms siūlome daug įdomių kūrybinių dirbtuvių ir veiklų, kurios artėjant Kalėdoms būtų puiki dovana įmonės darbuotojams arba smagus bei nebrangus laiko praleidimas visam kolektyvui drauge.

Be to, siūlome net 14 būdų kaip nustebinti vaikus, padovanoti jiems įdomią, naudingą ir nebrangią dovaną. Siūlome organizuoti kūrybines dirbtuvėles, šventines programėles, kurių metu vaikai smagiai praleis laiką ir pasigamins gražių, naudingų ar tiesiog skanių dovanų!

Norintiems išbandyti dirbtuvėles be kolektyvo ar grupės – kūrybinių dirbtuvėlių tvarkaraštis lapkritį-gruodį.

Ir nepamirškite – svarbu, ne ką dovanoji, o kiek širdies įdėjai į savo dovaną!

Artimiausi renginiai

Liepa 2022
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Riešės bendruomenės veiklos

Riešės bendruomenė organizuoja sporto, šokių, muzikos užsiėmimus, seminarus, edukacinius renginius. 

Laukiame Jūsų pasiūlymų, komentarų ir nuomonių.

Rašykite: veikla@musuriese.lt

Svetainę kurkime kartu!

Kviečiame prisijungti prie Riešės interneto svetainės pagyvinimo bet kokia informacija (su nuotraukomis ar be jų), kuri galėtų būti įdomi ir vertinga visiems mūsų apylinkių gyventojams. Informaciją siųskite el. paštu: mindaugas@musuriese.lt, ji bus paskelbta nedelsiant.